Sprendimas dėl infrastruktūros ir žemėtvarkos problemų sodininkų bendrijose

Šių metų gegužės 1 d. įvyko Lietuvos Sodininkų draugijos susirinkimas. Susirinkime pranešimą padarė draugijos pirmininkas V.Butkevičius. Pranešėjas pažymėjo, kad paskutiniu metu sodininkų  bendrijoms aktualiausi žemės nuomos mokesčio, geriamo vandens tiekimo, nuotekų bei atliekų tvarkymo klausimai. Labai svarbus klausimas dėl sodininkų bendrijų vidaus kelių ir gatvių neapmokestinimo.

Draugijos nariai buvo supažindinti su Lietuvos Respublikos Kaimo reikalų komiteto ir Lietuvos Respublikos Apsaugos komiteto sprendimu dėl infrastruktūros ir žemėtvarkos problemų sodininkų bendrijoje.

Ruošiant šį sprendimo projektą buvo atsižvelgta ir į Lietuvos sodininkų draugijos pasiūlymus. Lietuvos Sodininkų draugijos susirinkime dalyvavo Alytaus, Marijampolės, Kretingos, Telšių, Šiaulių, Raseinių, Ukmergės, Zarasų rajonų susivienijimų ir Vilniaus susivienijimo „Sodai“ atstovai.

Susirinkimo dalyviai vienbalsiai vieningai pritaria Lietuvos Respublikos Kaimo reikalų komiteto ir Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos komiteto sprendimui.

Sprendimas dėl infrastruktūros ir žemėtvarkos problemų sodininkų bendrijose

This entry was posted in Datos, Renginiai. Bookmark the permalink.